Giełda w Starej Rzeźni

W każdą II sobotę miesiąca zapraszamy na teren Starej Rzeźni w Poznaniu do Strefy Motoryzacji Klasycznej.

Stara Rzeźnia w Poznaniu od lat jest miejscem spotkań kolekcjonerów, miłośników i handlarzy przedmiotami zabytkowymi. W każdą drugą sobotę miesiąca ma tam miejsce Giełda Antyków – druga co do wielkości w Polsce. Właśnie podczas Giełdy Antyków organizujemy Strefę Motoryzacji Klasycznej. Na wydzielonym dużym placu, pośród zabytkowych budynków Starej Rzeźni, prezentują się wystawione na sprzedaż zabytkowe samochody i motocykle, części, akcesoria, gadżety i dokumenty z nimi związane.

Zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji miejsc mailowo na: kontakt@jelinek-auctions.pl. Wjazd samochodem/motocyklem lub stoisko do 8m2 w cenie 60zł brutto (płatne na miejscu lub przedpłata przelewem). Zapraszamy sprzedających od godziny 8.00, Giełda kończy się około 14.00. Wjazd/wejście od ulicy Północnej.

Uwaga: zastrzegamy sobie możliwość niedopuszczenia do sprzedaży obiektów nie związanych z motoryzacją klasyczną. Ilość miejsc jest ograniczona. Sprzedający we własnym zakresie muszą zapewnić sobie stoły lub inne miejsce sprzedaży. Informacje o odbywającej się równolegle Giełdzie Antyków: www.gielda.poznan.pl