O nas

Jelinek Auctions to nowość na polskim rynku aut zabytkowych. Wśród wciąż niewielkiej liczby imprez i spotkań kierowanych do profesjonalnych kolekcjonerów, chcemy stać się stałym i obowiązkowym punktem kalendarza każdego konesera klasyków.

Jelinek Auctions wyrasta z pasji do piękna i „duchowości” aut, odczuwalnych szczególnie kilkadziesiąt lat temu. Wtedy to słowami-kluczami nie były downsizing, praktyczność i elektryczność, a moc, piękno i rasowy ryk widlastych silników.

Jelinek Auctions to także wiedza. Zespół należy do struktur Jelinek Business Development Center – firmy konsultingowej, działającej na wymagającym i hermetycznym rynku dealerów samochodowych. Wiemy, jak skutecznie sprzedawać auta oraz jak pozyskiwać Klientów, poprzez budowanie wspaniałych relacji z obecnymi i przyszłymi posiadaczami czterech kółek.

 

Dlaczego warto z nami współpracować:

  1. Od lat działamy na rynku motoryzacyjnym, zdobywając Klientów dla dealerów marek premium – współpracujemy z salonami Porsche, Mercedes-Benz, Volvo i in.
  2. Aktywnie pozyskujemy klientów – na nasze aukcje zapraszamy kolekcjonerów oraz posiadaczy najdroższych samochodów w kraju i za granicą.
  3. Zgłoszenie auta do aukcji jest całkowicie darmowe – to po naszej stronie znajduje się koszt organizacji, przygotowania katalogu aukcyjnego, pozyskania klientów i promocji wydarzenia.
  4. Ważnym elementem naszych licytacji są emocje, dzięki którym mogą Państwo uzyskać wyższe ceny sprzedaży swoich samochodów.
  5. Oprócz aukcji, cyklicznie co miesiąc organizujemy w Starej Rzeźni w Poznaniu Strefę Motoryzacji Klasycznej podczas Giełdy Antyków – można na niej sprzedaż i kupić wszystko, co związane z pojazdami zabytkowymi: części, akcesoria, gadżety oraz oczywiście samochody i motocykle.